Навіщо брати участь у програмі?

Відчуйте на власному досвіді неймовірні переваги програми зниження ваги, створеної спеціально для вас.

Цілодобова експертна підтримка

Зареєструйтесь на участь у програмі, скориставшись унікальним кодом bodykey, який ви можете знайти в упаковці Генетичного тесту в складі свого Набору bodykey. Відтак, ви матимете необмежений доступ до розділу
Мій онлайн-тренер bodykey, що забезпечить вам професійну підтримку наших фахівців із раціонального харчування та фізичних вправ, а також великий вибір допоміжних засобів та інструментів для оцінки вашого успіху на шляху до досягнення основної мети. Ваш детальний особистий План харчування та фізичних вправ буде представлений на вашій домашній сторінці та постійно оновлюватиметься, аби ви могли відстежувати свої результати і вчасно отримували нові стимули для того, щоб рухатися далі.

до
06.08.13
після
30.08.14

Ольга Нечмир

втратила 13,2 кг за рік

«Мені 45 років. Спочатку я абсолютно не вірила в результат, оскільки не люблю фізичні вправи. Моя вага дорівнювала 105 кг. Фізичними вправами почала займатися лише через 9 місяців. Дуже допоміг правильний план дієти. Дякую за терпіння, що проявляли до мене. Зараз роблю зарядку без «фанатизму», з’явилися сили та натхнення».

Більш детально

Інформація та допоміжні засоби

Після реєстрації у вашому розпорядженні будуть також інші практичні інструменти, такі як онлайн-порадник, – що містить тисячі рецептів, які можна включати у ваш раціон харчування, – веб-сторінка продукції, за допомогою якої ви можете завантажувати рекомендовані продукти у кошик на сайті Amway, а також поради щодо прийому їжі в закладах громадського харчування тощо. Ви отримаєте доступ до щомісячного журналу bodykey від NUTRILITE™ , цікаві та інформативні статті якого поглиблять ваші знання та надихатимуть вас на досягнення поставленої мети.

Програма фізичних вправ bodykey™ від NUTRILITE™

Фізичні вправи є невід’ємною частиною вашої подорожі до оптимальної ваги. Саме тому програма bodykey забезпечує індивідуальний план фізичних вправ, розроблений з урахуванням ваших особистих потреб, рівня фізичної підготовки, переваг та індивідуальних генетично обумовлених схильностей. Програма bodykey допомагає відстежувати свої результати, за необхідності стимулюючи до підвищення інтенсивності зусиль та водночас винагороджуючи за досягнення. Вам також стануть у пригоді відеоролики тренувань у супроводі наших сертифікованих фахівців із фітнесу, які ви можете легко виконувати у своє задоволення.