Увійти
Наша продукція

Наша продукція

дієтичне харчування

Спеціально розроблені продукти bodykey™ є невід’ємною частиною програми bodykey від NUTRILITE™. На підтримку вашого плану ми розробили високоякісні продукти миттєвого приготування, трав’яний чай, вітаміни та дієтичні добавки, що є зручними для вживання у будь-якому місці у будь-який час, мають приємний смак і високу поживну цінність. Усі ці продукти виготовлені відповідно до вимог Інституту здоров’я Nutrilite, тому ви можете бути впевнені в тому, що вони містять лише схвалені ІЗН підсолоджувачі та не мають у своєму складі штучних барвників тощо.

Продукти миттєвого приготування та напої bodykey від NUTRILITE

Кремові мікси   

Щоб миттєво приготувати страву, одразу ж готову до вживання, просто змішайте ванільний чи шоколадний кремовий мікс зі знежиреним молоком у шейкері bodykey. Це напій із чудовим смаком, яким ви зможете поласувати, не боячись вийти за межі свого плану.

Щоб дізнатися більше про Кремові мікси bodykey завітайте на www.amway.ua.

Батончики   

Готові до миттєвого споживання батончики насичені поживними речовинами і дозволяють без зусиль виконувати свій персональний план bodykey від NUTRILITE™ навіть у дорозі.
Ці батончики з фруктовим і шоколадним смаком дають заряд енергії, жодним чином не перешкоджаючи в досягненні кінцевої мети щодо зниження ваги.

Щоб дізнатися більше про Кремові мікси bodykey завітайте на www.amway.ua.

Трав’яний чай

Одним із факторів підтримання оптимальної ваги, на який часто не звертають уваги, є належне споживання рідини. Саме з цією метою було створено трав’яний чай bodykey, до складу якого входять лемонграс, зелений чай та листя кропиви. Це найкращий спосіб забезпечення достатньої кількості рідини впродовж усього дня разом із відповідними фітонутрієнтами та антиоксидантами, що сприяють схудненню.

Рекомендовані допоміжні продукти

Блокатор жирів

Створена на основі 100% екстракту природних волокон кактуса опунції, ця добавка максимально скорочує поглинання поживних жирів, блокуючи до 27% жирів, що містяться в їжі.

NUTRILITE™ Дієтичнa

NUTRILITE™ Дієтична добавка з глюкомананом може допомогти вам взяти свою вагу під контроль і протистояти спокусі переїдати. Після вживання Дієтична добавка з глюкомананом вбирає воду, а потім перетворюється на гель, який частково заповнює собою шлунок. Завдяки цьому ви почуваєтеся ситими і здатні краще контролювати розмір своїх порцій. Секрет полягає у натуральному складнику глюкоманану – природній харчовій клітковині, одержаній з кореню аморфофалусу коньяку. Дієтична добавка з глюкомананом сумісна з усіма типами раціонів і наполегливо рекомендується кожному, хто бере участь у програмі bodykey від NUTRILITE™.

Залежно від типу рекомендованого вам раціону, поєднуйте її з Блокатором жирів або Карб Блокером.

Рекомендовані дієтичні добавки NUTRILITE

Торгова марка NUTRILITE™ пропонує вам і вашій родині повний спектр вітамінів та дієтичних добавок, створених спеціально для того, щоб покращувати самопочуття і задовольняти потреби в поживних речовинах будь-якої людини у будь-якому віці. Вся продукція NUTRILITE™ виготовляється з високоякісних рослинних концентратів, сировину для яких вирощують на власних екологічних фермах. Всі складові концентратів було ретельно вивчено з метою забезпечення найбільш ефективного поєднання поживних властивостей з урахуванням наукових рекомендацій Інституту здоров’я Nutrilite.

Якщо ви не маєте можливості забезпечити собі регулярне збалансоване харчування, радимо вам включити у свій план харчування полівітамінний мультимінеральний комплекс та інші продукти, що заповнять прогалину у вашому раціоні й забезпечать усі необхідні поживні речовини.

Щоб дізнатися більше про продукти NUTRILITE, натисніть тут. За цим посиланням вас буде переадресовано на сайт, на якому ви зможете замовити продукти NUTRILITE.