Як взяти участь у програмі

У мене є Набір bodykey

Якщо у вас уже є Набір bodykey, ви маєте все необхідне, щоб почати програму. Щоб зареєструватися на участь у програмі, перейдіть на сторінку реєстрації. Введіть унікальний код, що міститься в упаковці Генетичного тесту у складі вашого Набору bodykey. Після цього ви зможете заповнити реєстраційну форму на сайті програми. На зазначену вами адресу ви отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Натисніть на це посилання та перейдіть до розділу Мій онлайн-тренер bodykey, скориставшись ім’ям користувача і паролем, які ви зазначили в реєстраційній формі.

У мене немає Набору bodykey

Якщо ви ще не придбали набір bodykey, будь ласка скористайтесь цим зручним калькулятором ІМТ, щоб дізнатися про свій індекс маси тіла та визначити, чи потрібно вам брати участь у програмі, також завітайте, будь ласка, на сайт amway.ua. Зареєструйтеся на сайті як новий клієнт Amway і ви отримаєте детальні інструкції щодо того, як знайти найближчого до вас Незалежного підприємця Amway, котрий допоможе вам придбати Набір bodykey від NUTRILITE.

Як стати Незалежним підприємцем Amway*

Набуття статусу Незалежного підприємця Amway – це чудова можливість професійного та особистого зростання. Започаткувавши свій бізнес на основі високоякісної продукції світового рівня компанії Amway, ви можете отримувати додатковий або основний прибуток і разом з тим насолоджуватись можливістю працювати на власних умовах за власним режимом. Ми забезпечуємо Незалежним підприємцям Amway всебічну підтримку, пропонуючи різноманітні тренінги, поради фахівців та інформаційні матеріали, що допомагають їм досягати поставлених цілей.

Щоб більше дізнатися про можливості бізнесу Amway, відвідайте сайт компанії Amway.


*Лише Незалежні підприємці Amway, які належним чином зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності у державних органах, мають право одержувати дохід від продажу продукції та винагороди.