Увійти
Як працює програма

Як працює програма bodykey™ від NUTRILITE™

Розкрийте прихований потенціал свого організму. Розпочати програму bodykey від NUTRILITE справді легко – просто тут і зараз.

Чи можу я брати участь у програмі?

Індекс маси тіла (ІМТ) – це показник, що використовується для визначення співвідношення маси тіла до зросту. Ваш ІМТ допоможе нам установити, чи слід вам брати участь у програмі bodykey від NUTRILITE™ і чи потрібна попередня консультація лікаря. Участь у програмі рекомендована, якщо ваш ІМТ перевищує 30, тож скористайтеся цим зручним інструментом, щоб точно визначити ваш ІМТ.

Участь неповнолітніх у програмі bodykey заборонена. Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, ви не зможете взяти участь у програмі bodykey.

Якщо ви вже придбали Набір bodykey, зверніться, будь ласка, до свого НПА, щоб повернути його.

Програма bodykey від NUTRILITE не має на меті лікування будь-яких захворювань, тому, на жаль, під час її розробки до уваги не бралися харчові алергії. Оскільки існує чимало видів алергійних реакцій, програма не забезпечує план харчування з огляду на ці особливості. Ми рекомендуємо спочатку ознайомитися з порадами наших фахівців щодо плану харчування та перевірити перелік інгредієнтів, які входять до складу нашої продукції bodykey, перш ніж її використовувати.

Генетичний тест

Наукові дослідження, наприклад, вивчення генетичних особливостей близнюків (Робітайл, 2003 р.), засвідчили, що ваша ДНК містить інформацію про те, як ваше тіло реагує на різні типи харчування та фізичних вправ. Наш Генетичний тест є важливою складовою програми bodykey ™ від NUTRILITE. Він надає інформацію про ваш унікальний генетичний код і є ключем до розробки для вас плану зниження ваги. В упаковці Генетичного тесту ви знайдете просту інструкцію, в якій пояснюється, яким чином слід узяти зразки ДНК і надіслати їх до нашої партнерської лабораторії на адресу, зазначену на упаковці тесту.

Розробити мій план

Інформація про ваші особисті уподобання, звички та переваги допоможе нам краще зрозуміти ваш індивідуальний спосіб життя. Анкета Розробити мій план була створена групою кваліфікованих експертів, до складу якої ввійшли фахівці з питань здорового харчування та фітнесу, щоб дізнатися про вас якомога більше. Заповніть відповідні поля електронної форми. На основі ваших відповідей наші експерти розроблять план, що максимально відповідатиме вашим особистим потребам і смакам, з урахуванням тих продуктів харчування і фізичних вправ, що вам до вподоби. Чим більше цей план відповідатиме вашому способу життя, тим легше буде його виконувати. А якщо ви отримуватимете задоволення від щоденного виконання свого плану, ви швидше і легше зможете досягти успіху в своєму починанні.

Ваша генетика у поєднанні
з вашим способом життя

Щойно стануть відомі результати вашого генетичного тесту, наші фахівці поєднають їх із даними анкети
Розробити мій план. Це буде відправною точкою у розробці персоналізованого Плану харчування і фізичних вправ, що найкраще підходить саме для вас. Ваш план буде ідеально пристосований до особливостей функціонування вашого організму і разом з тим враховуватиме ваші особисті уподобання та переваги, завдяки чому він легко впишеться у ваше щоденне життя.

Експерти програми

Програма bodykey від NUTRILITE™ була розроблена групою експертів, які представляють найрізноманітніші галузі знань.

Ця команда фахівців складається з дієтологів, науковців, які досліджують спорт, і психологів-біхевіористів. Їхній досвід охоплює найширше коло наукових дисциплін і втілюється зокрема в таких формах:

  • Сертифікати консультантів-дієтологів
  • Викладання і проведення досліджень з різних галузей знань, наприклад, сприяння зниженню ваги з погляду психології
  • Професійне консультування споживачів
  • Ліцензії тренерів різних напрямів, таких як кардіотренування або фізична реабілітації
  • Розслаблення за допомогою прогресивної м’язової релаксації та управління стресами

Фактори успіху:
Упродовж 13 років наші експерти поєднують наукові знання і високі технології з глибоким розумінням та емпатією до користувачів.

Вони не лише працюють над програмою bodykey, а й також надають фахові консультації провідним світовим фармацевтичним і страховим компаніям, виробникам харчової промисловості та мережам супермаркетів з метою допомогти людям жити і харчуватись краще.

Література

Робітайл. (2003). Згідно з результатами дослідження родин у Квебеку поліморфізм P12A гена PPAR-гама впливає на взаємозв’язок між споживанням жирів та компонентами метаболічного синдрому. Клінічна генетика, 109-116. Повернутися до посилання