Генетичний тест

Неймовірний спосіб позбавлення від зайвої ваги

Вчені встановили, що існує взаємозв’язок між ДНК людини і тим, як її організм реагує на харчування та фізичні навантаження. Поряд з іншими чинниками, від варіацій Вашого геному залежить те, як Ваш організм контролює масу тіла.

Генетичний тест bodykey призначений для аналізу Вашого індивідуального набору генів. Він дозволяє отримати важливу інформацію, на основі якої ми можемо скласти індивідуальні рекомендації щодо раціону харчування та видів фізичних навантажень, які найефективніше допоможуть людині скинути зайву вагу. Потім за результатами Вашого генетичного тесту для Вас ми розробляємо дієту і комплекс фізичних вправ bodykey.

У цьому відео представлена більш детальна інформація про генетичний тест, який використовується для розробки індивідуальної програми bodykey™ для кожного нашого клієнта.

Детальніше >>

Генетичні чинники відіграють роль у регуляції маси тіла.

У зв’язку зі збільшенням у всьому світі числа людей, які страждають від зайвої ваги й ожиріння, і враховуючи їхні наслідки для здоров’я, дослідники з різних країн ведуть активний пошук причин і шляхів вирішення цієї проблеми. Нещодавно отримані достовірні дані підтверджують, що збільшення або зменшення маси тіла не залежить безпосередньо від того, скільки калорій ми споживаємо і скільки — витрачаємо. Усе набагато складніше: на контроль організмом власної ваги впливає безліч чинників, включаючи індивідуальний набір генів конкретної людини.

Просто, точно і цілком конфіденційно

Процедура отримання зразка для аналізу не становить ніяких труднощів і може проводитися в домашніх умовах за допомогою набору для проведення генетичного тесту Genetic Test Box, який постачається в комплекті bodykey Kit. Усе, що Вам необхідно, — це зробити мазок для аналізу і відправити його нам. Решту зроблять фахівці нашої лабораторії в Австрії, яка пройшла сертифікацію за міжнародним стандартом ISO. Наша лабораторія працює з дотриманням найвищих стандартів якості та суворої конфіденційності, забезпечуючи таким чином точність результатів тесту і безпечне поводження з ними. Після проведення аналізу всі біологічні зразки будуть знищені.

Доступ до результатів генетичного тесту матимете лише Ви — за допомогою Вашого особистого ресурсу My bodykey Online Coach («Мій онлайн-тренер bodykey»). В результаті тесту ми зможемо надати Вам рекомендації зі складу раціону харчування (щодо жирів і вуглеводів) та видів фізичних навантажень, які виявляться для Вас найбільш ефективними.

Зразок звіту лабораторії з результатами генетичного тесту можна подивитися тут >>

Завдяки програмі bodykey для вас буде створено персоналізований План харчування та фізичних вправ, який грунтується на результатах вашого ДНК-тесту