Увійти
Запитання, які ставлять найчастіше

Запитання та відповіді

У вас виникло запитання стосовно зниження ваги, генетичного тесту чи будь-якого іншого аспекту програми bodykey від NUTRILITE™ ?

Зазначте тут, що саме ви шукаєте.

Якщо ви не змогли знайти те, що вам потрібно, зв’яжіться з нами.

Що потрібно знати про bodykey від NUTRILITE™

Які переваги пропонує програма зниження ваги bodykey від NUTRILITE™?

На основі тісної співпраці з науковцями, дієтологами та досвідченими тренерами торгова марка NUTRILITE розпочала спеціальну програму зниження ваги – bodykey від NUTRILITE, у ході якої здійснюється аналіз вашої ДНК що дозволяє визначити, як ваш організм реагує на жири, вуглеводи та фізичні навантаження. Ця інформація разом із даними про ваші смакові уподобання та спосіб життя, занесеними до розділу «Розробити мій план», покладена в основу вашого Плану харчування та фізичних навантажень з урахуванням рекомендацій Інституту здоров’я Nutrilite (ІЗН) щодо здорового харчування. Крім того, програма пропонує кваліфіковану підтримку та мотивацію в режимі онлайн у розділі «Мій онлайн-тренер bodykey». Спеціально розроблені продукти харчування і напої у поєднанні з дієтичними добавками NUTRILITE підтримають вас на шляху до оптимальної ваги.

Якщо програма мені не сподобається, чи зможу я повернути свої гроші?

Набір bodykey можна повернути лише за умови, що його не було відкрито. Прочитайте, будь ласка, правила та умови на упаковці набору, перш ніж відкривати його. Оскільки програма bodykey від NUTRILITE не є стандартним товаром, а швидше спеціальною послугою, Гарантія задоволення якістю Amway на неї не поширюється. Відповідно до стандартів інтелектуальної власності набір програми не підлягає поверненню, якщо печать на його упаковці зламана або сама упаковка пошкоджена.

Чи обов’язково мені має бути 18 років для участі в цій програмі?

Так. Програма не розрахована на осіб віком молодше 18 років.

Який вік є максимальним для участі в цій програмі?

Неповнолітні, жінки в період вагітності та годування грудьми, а також люди, чий ІМТ є нижчим за 18,5, не можуть брати участі у програмі bodykey від NUTRILITE™. Люди, чий ІМТ перевищує 30, мають проконсультуватися з лікарем, перш ніж брати участь у програмі bodykey від NUTRILITE™. Пам’ятайте будь ласка, що ця програма не призначена для лікування хвороб чи хворобливих станів. Саме тому ми запровадили певні умови участі у програмі, які потрібно взяти до уваги, перш ніж реєструватись у bodykey від NUTRILITE. Докладніше про це читайте на www.bodykey.com.ua

Чи є фізичні вправи обов’язковими?

Щоб позбутися зайвої ваги і підтримувати досягнутий результат, важливо змінити не лише звички харчування, а й фізичні навантаження. Проте гарною новиною є те, що ви можете робити фізичні вправи, які вам до вподоби. Ми впевнені, що ви зможете обрати вид фізичного навантаження, що приноситиме вам задоволення, наприклад, танці або прогулянки з собакою.

Чи доведеться мені готувати?

За умовами програми рекомендується самостійне приготування їжі. Для людей, які не хочуть або не мають часу для приготування страв, пропонується чимало легких і зручних рецептів. Крім того, можна завжди замінити один із прийомів їжі продуктом швидкого приготування bodykey.

Наскільки складними є рецепти?

Рецепт можна обрати за рівнем складності. Рівні складності зазначені на кожному рецепті разом із часом приготування страви, тож ви зможете дійсно легко вибрати рецепт, що вам підходить.

Коли я зможу повернутися до звичайного режиму харчування і припинити виконувати фізичні вправи?

Головна мета програми – змінити ваше уявлення про процес зниження ваги. Під цим мається на увазі, що ви зміните свій спосіб життя та завдяки цьому почуватиметесь і виглядатимете краще. Якщо ви хочете підтримувати здорову вагу та гарне самопочуття, вам необхідно підтримувати здоровий спосіб життя.

Чому я не худну?

Зазвичай кожному учаснику програми bodykey вдається досягти поставленої мети щодо втрати ваги. Якщо ви не худнете, радимо вам перевірити, чи ви дотримуєтесь розробленого для вас Плану харчування та фізичних навантажень та чи достатньо тривалий час ви берете участь у програмі. Ми не рекомендуємо втрачати вагу надто швидко – не більше 500 г на тиждень, оскільки ви маєте прагнути тривалого вирішення проблеми зайвої ваги.

Що робити, якщо мені не сподобаються продукти, які пропонує програма?

Ми пропонуємо широкий асортимент продуктів на вибір. Ви також можете обрати для себе рецепти серед запропонованих на нашому сайті.

Чи можу я брати участь у програмі одночасно з дотриманням інших дієт?

Програму bodykey не рекомендується виконувати одночасно з дотриманням інших дієт, оскільки ця програма представляє собою цілковито індивідуальний підхід до схуднення, що допоможе вам не лише втратити вагу, а й підтримувати її на необхідному рівні.

Це означає, що мені доведеться припинити вживати продукти POSITRIM™?

Продукти POSITRIM буде вилучено з продажу. Їх замінять спеціально розроблені продукти bodykey, що задовольняють індивідуальні потреби споживачів.

Набір bodykey™

Що мені робити, якщо мій унікальний код не працює?

Зв’яжіться, будь ласка, з командою bodykey, скориставшись Формою зворотного зв’язку.

Я отримав набір bodykey відкритим. Я хочу його замінити. Яким чином мені краще це зробити?

Не приймайте, будь ласка, набір bodykey відкритим. Складіть, будь ласка, документ про те, що ви отримали відкритий набір bodykey та надішліть його назад разом із його вмістом, а ми подбаємо про те, щоб вам вислали заміну.

Я загубила футляр із Генетичним тестом, в якому я мала надіслати свої зразки до лабораторії. Що мені робити?

Якщо ви є зареєстрованим Незалежним підприємцем Amway:

  • Будь ласка, зв’яжіться з Інформаційною службою Amway (infoua@amway.com), вкажіть свій номер договору НПА і ми надішлемо вам безкоштовно нові палички для взяття зразків ДНК.
  • Будь ласка, надійно зберігайте решту своїх наліпок з унікальним кодом, щоб використати їх разом з новими паличками для взяття зразків.
  • Одержавши на заміну нові палички для взяття зразків ДНК, будь ласка, виконуйте інструкції з проведення Генетичного тесту і знову наклейте ті самі наліпки зі своїм унікальним кодом на нові палички.
  • Будь ласка, надішліть їх до лабораторії на аналіз. Якщо ви є клієнтом:
  • Будь ласка, зв’яжіться зі своїм Незалежним підприємцем Amway та надішліть йому/їй це повідомлення разом із вашими контактними даними.
  • Ваш Незалежний підприємець Amway замовить для вас нові палички для взяття зразків ДНК.
  • Одержавши на заміну нові палички для взяття зразків, будь ласка, виконуйте інструкції з проведення Генетичного тесту і знову наклейте ті самі наліпки зі своїм унікальним кодом на нові палички.
  • Будь ласка, надішліть їх до лабораторії на аналіз.

Щоб поставити запитання загального характеру щодо функції Мій онлайн-тренер bodykey™, будь ласка, натисніть тут і заповніть Форму зворотного зв’язку. Приносимо вибачення за будь-які пов’язані з цим незручності.

Навіщо надсилати три зразки?

Зазвичай одного зразка цілком достатньо для здійснення аналізу. Проте іноді трапляються випадки невдалого забору клітин або спонтанного розпаду ДНК під дією мікробіологічних чинників. Тоді аналіз виконується в лабораторії повторно.

Що буде, якщо мої зразки загубляться?

Якщо ви не отримаєте персональний План харчування та фізичних навантажень, зв’яжіться, будь ласка, з командою bodykey, скориставшись Формою зворотного зв’язку, щоб одержати нову упаковку Генетичного тесту. Перевірте, будь ласка, в режимі онлайн, чи надійшов ваш тест до лабораторії. Він обов’язково має бути зареєстрований одразу після прибуття до лабораторії.

Що буде зі зразками моєї ДНК після їх аналізу?

Їх буде знищено.

Як довго мені слід чекати на результати?

Результати можна побачити на сайті компанії приблизно через два тижні. Ви завжди можете перевірити статус аналізу свого тесту в режимі онлайн.

Що мені робити, поки я чекатиму на отримання результатів свого Генетичного тесту фахівцями bodykey?

Поки наші експерти розроблятимуть ваш персональний план, ви можете почати користуватися широкими можливостями та зручними функціями розділу «Мій онлайн­тренер bodykey». Початковий етап розроблений спеціально для того, щоб підготувати вас психологічно та фізично до подорожі до оптимальної ваги. Цей етап являє собою чудову можливість поміркувати над своїми цілями щодо схуднення, підготуватися до їх досягнення та почати виконувати деякі поради і рекомендації, спрямовані на вироблення навичок здорового харчування та фізичних вправ.

Продукція

Чому в продуктах швидкого приготування немає вітамінів та мінералів?

Продукти харчування bodykey – це лише частина комплексної програми зниження ваги. Оскільки ваш рекомендований план харчування також включатиме звичайну їжу, ви можете доповнювати свій щоденний раціон вітамінами та дієтичними добавками NUTRILITE™.

Ви використовуєте генетично модифіковані інгредієнти?

Ні. Це загальне правило для всіх продуктів NUTRILITE.

Скільки вуглеводів може блокувати Карб блокер?

До 2/3 кількості вуглеводів, що міститься у стандартній порції поживною цінністю до 500 ккал.

Скільки жирів може блокувати Блокатор жирів?

До 27,4% жирів, що містяться у стандартній порції.

Коли я вживала БКарб Блокер або Блокатор жирів, у мене з’явився біль у животі. Що робити?

Активні компоненти, що входять до складу цих обох продуктів, зменшують засвоюваність вуглеводів або, відповідно, жирів, що може спричинювати метеоризм (здуття кишечника) або біль у животі на початковій стадії вживання цих продуктів. Проте це не повинно вас турбувати, оскільки ці явища поступово зникнуть, щойно ваш організм адаптується до нового режиму харчування. Також важливо не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Чи можу я вживати Карб Блокер і Блокатор жирів одночасно?

Це не рекомендується. Крім того, звертаємо вашу увагу на те, що максимальна доза, рекомендована до щоденного вживання, Блокатора жирів становить 6 таблеток та Карб Блокера – 3 таблетки. Правило збалансованого зниження ваги наголошує: або Карб Блокер, або Блокатор жирів. Проте ви можете чергувати ці продукти.

Чи можу я вживати лише продукти швидкого приготування bodykey?

Ні. Продукти bodykey – це тільки частина комплексної програми зниження ваги. Вам також потрібно вживати звичну для вас їжу та дієтичні добавки, що забезпечать щоденну підтримку вашому організму. Також не слід забувати про рекомендовані фізичні вправи.

Як мені бути, якщо мені не подобається смак продуктів?

У вас є можливіть замінити продукти bodykey іншими стравами, рецепти яких ми пропонуємо. Ми також пропонуємо інші інструменти, аби ви могли досягти своєї мети на шляху до оптимальної ваги.

Генетичний тест

Одна з паличок для взяття зразків зламана. Як мені бути?

Скористайтеся двома іншими паличками для взяття зразків.

Зазвичай одного зразка цілком достатньо для здійснення аналізу. Проте іноді трапляються випадки невдалого забору клітин або спонтанного розпаду ДНК під дією мікробіологічних чинників. Тоді аналіз виконується в лабораторії повторно. Якщо всі палички зламані, зверніться до команди bodykey, скориставшись Формою зворотного зв’язку, щоб замовити нову упаковку Генетичного тесту.

Чи виявляє генетичний тест хвороби? Чи може він спрогнозувати тривалість мого життя?

Ні.

Мій онлайн-тренер bodykey™

Як можна зареєструватися?

Щоб зареєструватися на участь у програмі bodykey та отримати річний доступ до функції «Мій онлайн-тренер bodykey», перейдіть до реєстраційної форми і скористайтеся унікальним кодом, що міститься у вашому футлярі з Генетичним тестом. Ви отримаєте запит на створення імені користувача та паролю. Також під час реєстрації вам треба буде надати чинну електронну адресу. Це дуже важливий момент, оскільки вся інформація надсилатиметься вам електронною поштою.

Якщо у мене немає комп’ютера, чи можу я виконувати програму, користуючись послугами Інтернет-кафе?

Вам не обов’язково потрібен власний комп’ютер, оскільки доступ до програми bodykey здійснюється через Інтернет. Проте робити це з власного комп’ютера буде значно зручніше.

Чи можу я підключатися до платформи bodykey з мобільного телефону? Чи є спеціальна програма для цього?

У майбутньому планується створити версію «Мій онлайн-тренер bodykey» для доступу з мобільних телефонів.

Чому я маю надавати свій номер НПА у Формі зворотного зв’язку?

Якщо ви надасте свій номер НПА, ми зможемо забезпечити вам кращий рівень обслуговування. Якщо ви клієнт, ви одержите вигоду від того, що вкажете ім’я та поштовий індекс НПА, щоб покращити якість обслуговування клієнтів.

Хто має доступ до моїх даних? Чи бачить мій НПА вищого рівня інформацію про мене?

Ми забезпечуємо конфіденційність ваших даних і не передаємо їх жодним третім особам. Ваші дані будуть надані лише експертам, які розроблять для вас План харчування та фізичних вправ. Ваш НПА вищого рівня не матиме доступу до вашої інформації.

Що мені робити, якщо програма завантажується надто довго?

Можливо, швидкість вашого Інтернет-з’єднання недостатня для того, щоб завантаження програми bodykey відбувалося швидко. Якщо ця проблема виникає постійно, зверніться до свого постачальника Інтернет-послуг із проханням покращити ваш Інтернет-канал. Якщо проблема в іншому, зв’яжіться, будь ласка, з командою bodykey, скориставшись Формою зворотного зв’язку.

Я забув свій пароль/ім’я користувача і не можу ввійти в систему. Що робити?

Перевірте, будь ласка, правильність імені користувача та паролю, які ви вводите. Переконайтеся в тому, що функція CAPS LOCK не активована. Якщо ви забули пароль чи ім’я користувача, перейдіть на сторінку «Я забув свій пароль» і виконайте відповідні інструкції.

Чи можу я змінити своє прізвище в системі, якщо я одружусь?

Так. Просто ввійдіть на сторінку свого профілю і змініть своє прізвище.

Чи можу я користуватися своєю сторінкою з іншої країни, оскільки вона представлена моєю рідною мовою / містить мої улюблені рецепти?

Ви можете брати участь у програмі bodykey, користуючись сторінками усіх країн. Проте продукти і рецепти пристосовані лише до країни, де було придбано Набір bodykey. Тому ви помітите розбіжність у рекомендаціях та доступності тих чи інших продуктів.

Чи можу я змінити своє ім’я користувача?

Ми настійливо рекомендуємо ретельно добирати собі ім’я користувача, щоб бути впевненими в тому, що воно вам підходить. Служба підтримки може змінити логін користувача, проте ця процедура вимагає певного часу.

Чому я маю звертатися за продукцією до свого НПА?

Модель бізнесу Amway передбачає продаж продукції компанії не безпосередньо споживачам, а в зручних умовах через Незалежних підприємців Amway.

Чи можу я брати участь у програмі без свого НПА?

Так, можете. Ваша участь абсолютно не залежить від вашої лінії спонсорської підтримки. У програмі може брати участь кожен. Якщо ви клієнт, вам знадобиться НПА, щоб придбати програму та відповідні продукти. Придбавши Набір bodykey, ви можете зареєструватись на платформі bodykey та одержати персоналізований план, оснований на результатах вашого Генетичного тесту та особистих уподобаннях.

Чи одразу я отримуватиму відповіді на свої запитання?

Оскільки програма bodykey охоплює значну кількість учасників, а також з огляду на те, що ми дуже уважно розглядаємо кожне запитання, нашим експертам буде потрібен деякий час, аби надати відповідь на ваш запит. Згідно з нашими умовами ми зобов’язуємось надавати відповідь упродовж 48 годин після отримання запитання. Проте в більшості випадків ми надаватимемо відповідь швидше.

Навіщо мені потрібна електронна адреса?

У ході реєстрації ви обов’язково маєте надати чинну електронну адресу. Це дуже важливо, оскільки вся інформація стосовно програми, а також повідомлення про готовність вашого Плану харчування та фізичних вправ будуть надсилатися електронною поштою.

Я успішно виконувала програму впродовж трьох місяців. Чи можу я передати право участі у програмі своєму чоловіку?

На жаль, це неможливо. Щоб отримати індивідуальний раціон харчування, ваш чоловік має надати зразки своєї ДНК та інформацію для розробки плану.

Моя сім’я споживає ті самі страви, що й я. Чи призначені ваші рецепти лише для людей, які хочуть схуднути?

Ні, ці рецепти цілком придатні для всієї родини. Вони були розроблені фахівцями-дієтологами, є цілковито здоровими та збалансованими і придатні для будь-кого.

Наскільки надійним є показник індексу маси тіла (ІМТ)?

Ваш ІМТ використовується для визначення того, чи справді вам потрібно худнути. Проте ІМТ не надає інформації про кількість жирової тканини в організмі, саме тому ми також заміряємо розмір талії.

Чи можу я бачити свої результати виконання програми?

Ви можете слідкувати за своїм прогресом в електронній системі програми.

Які системні вимоги висуваються до комп’ютера для участі в програмі?

Платформа bodykey вимагає лише доступу до мережі Інтернет зі звичайного комп’ютера, оснащеного програмним забезпеченням для перегляду веб-сторінок, відеофільмів (наприклад, у форматі mvg), файлів у форматі PDF і текстових документів. Оскільки ця платформа базується на використанні мережі Інтернет, ви можете входити в систему з комп’ютера свого друга або з Інтернет-кафе.

Що робити, якщо я захворію у ході виконання програми і мені доведеться приймати ліки?

У такому разі вам краще проконсультуватися з лікарем з приводу того, чи можете ви продовжувати виконувати програму. Якщо лікар порадить припинити програму, ви маєте так і зробити до того часу, поки не одужаєте або поки лікар не дозволить вам повернутися до неї.

Досягнення позитивного результату залежить від докладених вами зусиль і суворого дотримання умов програми. Amway не гарантує позитивного результату, якщо учасник програми не буде повністю дотримуватися персоналізованого плану харчування та фізичних вправ у комплексі з іншими рекомендаціями та компонентами програми зниження ваги bodykey.