Ваш ІМТ

 

Підрахуйте свій Індекс маси тіла

Індекс маси тіла (ІМТ) – це показник співвідношення вашої ваги до зросту. Скористайтеся цим зручним інструментом, щоб визначити свій ІМТ.
Щоб скористатися калькулятором, рухайте бігунки на шкалі вправо або вліво.

 
  см
Ваш зріст 140 см, а отже, ви занизькі для участі у нашій програмі.Ваш зріст 220 см, а отже, ви зависокі для участі у нашій програмі.Щоб розробити для вас раціон, нашим експертам потрібні дані щодо вашого зросту і ваги.
Щоб розробити для вас раціон, нашим експертам потрібні дані щодо вашого зросту і ваги.
 
  кг
Щоб розробити для вас найкращий можливий раціон, нашим експертам потрібні дані щодо вашого зросту і ваги.
Щоб розробити для вас найкращий можливий раціон, нашим експертам потрібні дані щодо вашого зросту і ваги.
Щоб розробити для вас найкращий можливий раціон, нашим експертам потрібні дані щодо вашого зросту і ваги.Ваша вага менше 40 кгВаша вага більше 200 кг, тобто ваша вага значно нижча за нормальну. Це означає, що вам у жодному разі не варто більше худнути і ви не зможете взяти участь у програмі bodykey. Якщо ви вже придбали Набір bodykey, зверніться, будь ласка, до свого НПА, щоб повернути його., тобто ваша вага значно перевищує нормальну. Радимо вам звернутися до лікаря за консультацією з приводу можливих ризиків для здоров’я, перш ніж розпочати програму bodykey.Щоб розробити для вас найкращий можливий раціон, нашим експертам потрібні дані щодо вашого зросту і ваги., тобто ваша вага значно перевищує нормальну. Радимо вам звернутися до лікаря за консультацією з приводу можливих ризиків для здоров’я, перш ніж розпочати програму bodykey.Ваш поточний індекс маси тіла становить

Увага!

Незважаючи на те, що показник ІМТ є загальноприйнятим і широко використовується для оцінювання ваги, його не можна застосовувати до деяких груп населення, таких як діти і вагітні жінки. Він також є непридатним для людей, які мають більшу вагу через підвищене споживання рідини або більшу м’язеву масу та для людей дуже низького зросту.