Про програму bodykey від NUTRILITE™

Інноваційна індивідуальна програма зниження ваги, розроблена на основі останніх досягнень дієтології.

Ключем до зниження ваги є ВИ!

В основі філософії програми bodykey від NUTRILITE™ лежить ваша особистість. Це програма, що враховує не лише ваші побажання та цілі, а й на більш глибокому рівні – результати вашого ДНК-тесту, особливості вашого способу життя та уподобання. Так само, як не може існувати двох однакових людей, не може бути двох однакових планів зниження ваги. В основі індивідуального підходу програми лежать генетичний тест і анкета Розробити мій план, дані яких неодмінно враховуються нашими експертами. Програма bodykey від NUTRILITE™ ефективно використовує інформацію про вас, ваш спосіб життя і ваші гени, щоб забезпечити досягнення та підтримання вами оптимальної ваги.


Натисніть тут, щоб завантажити брошуру bodykey

Наша команда експертів та Інститут здоров’я Nutrilite (ІЗН)

Інститут здоров’я Nutrilite зібрав команду відданих експертів, які прагнуть допомагати людям у досягненні оптимальної ваги, проводячи дослідження, забезпечуючи інформаційну підтримку та розробляючи відповідні практичні рішення.
Впродовж 70 років у центрі уваги фахівців Інституту лежать дослідження фітопоживних речовин, а також розробка і виробництво інноваційних вітамінів та дієтичних добавок на основі рослинної сировини.

В основі філософії Інституту лежать не тимчасові віяння, що є даниною моді, а усталені принципи здорового харчування, які гідно витримали випробування часом. Довгостроковою метою ІЗН є досягнення доброго самопочуття завдяки більш глибокому розумінню природи та науковим здобуткам.

Наша команда дослідників, дієтологів та фахівців із фітнесу разом із експертами ІЗН володіє глибокими знаннями у сфері дієтології та здорового схуднення, які стали основою для розробки програми bodykey від NUTRILITE™.
Всі елементи програми повністю відповідають цим принципам.

Продукти миттєвого приготування bodykey від NUTRILITE, вітаміни та дієтичні добавки NUTRILITE

дієтичне харчування

Програма bodykey від NUTRILITE ™ включає широкий асортимент продуктів миттєвого приготування, вітамінів та дієтичних добавок, що забезпечать вам усі необхідні поживні речовини на шляху до оптимальної ваги. Усі продукти задовольняють найсуворіші вимоги Інституту здоров’я Nutrilite (ІЗН).

Продукти програми bodykey від NUTRILITE™ забепечують високу якість, зручність і розмаїтий раціон як невід’ємну частину програмного комплексу.

Дізнайтесь більше про NUTRILITE™, бренд №1 в Україні з продажу вітамінів та дієтичних добавок*.

*Джерело: Euromonitor International Ltd.; обсяг роздрібного продажу, в тому числі прямого продажу; роздрібна вартість у роздрібних відпускних цінах, 2012 р.

Література

Euromonitor International Ltd.: обсяг роздрібного продажу, в тому числі прямого продажу; роздрібна вартість у роздрібних відпускних цінах, 2012 р.