Досягти оптимальної форми?
Так, я зможу!

З новими батончиками
для заміни прийомів їжі

Дізнайтеся більше
Контролюйте свої звички у харчуванні!

Приборкайте свій апетит
із NUTRILITE™ Appetite Controller!

Дізнайтеся більше

Новини

Додайте супів у свій план харчування та забудьте про голод!

 

Наші бабусі були праві: суп добрий не лише для душі – він приносить користь і тілу.

Споживаєте достатньо рідин?

Споживаєте достатньо рідин?
Із нашою новою функцію відстеження споживання рідин виконувати добову норму легко, як ніколи!

Дізнайтеся просто зараз
Дивитися відео

Ваша сила!
Учасники з різних країн досягають успіху в особистому житті та бізнесі з bodykey від NUTRILITE.

Дивитися відео
protected world wide web

Оновлення Загального регламенту із захисту даних
Натисніть тут, щоб прочитати Політику конфіденційності та дізнатися, як ми використовуємо особисті дані.

Читати далі
Прочитайте більше про принцип роботи

Ми розробимо план, що найкраще підходить саме вам

Читати далі

Реєстрація

Зареєструватися надзвичайно легко. Просто введіть свій унікальний код bodykey, що міститься в упаковці генетичного тесту у складі Набору bodykey, щоб отримати доступ до розділу Мій онлайн-тренер bodykey.
Ваш унікальний код bodykey міститься в упаковці генетичного тесту в Наборі bodykey.
Ви ввели недійсний унікальний код bodykey. Перевірте, будь ласка, і спробуйте ще раз.### placeholer for a server message ###
Оберіть, будь ласка, ім’я користувача, під яким ви будете внесені до програми bodykey. Ваше ім’я користувача має складатися принаймні із 6 символів. Воно може містити будь-які поєднання цифр і букв загальною кількістю до 25 символів.
Ваше ім’я користувача має складатися принаймні із 6 та не більше ніж із 25 символів. Оберіть, будь ласка, інше ім’я користувача.### placeholer for a server message ###

У вас немає Набору bodykey?


Наші продукти

Продукти миттєвого приготування bodykey забезпечать вам підтримку під час вашої подорожі до оптимальної ваги.
Докладніше >>Калькулятор ІМТ

Скористайтеся цим зручним калькулятором, щоб дізнатися свій індекс маси тіла і визначити, чи потрібно вам брати участь у програмі.
Докладніше >>

Як розпочати?

Зареєструйтесь, щоб отримати доступ до розділу
Мій онлайн-тренер bodykey. Зробити це надзвичайно легко: скористайтесь своїм унікальним кодом, що входить до складу вашого Набору bodykey. Ви ще не придбали Набір bodykey?
Докладніше >>Про bodykey

Шукаєте нового й ефективного способу знизити вагу? Хочете не лише гарно виглядати, а й почуватися на всі 100?
Вже безуспішно пробували різні дієти?

Нарешті з’явилась програма зниження ваги, здатна допомогти вам досягти своїх цілей щодо здорового харчування і рівня фітнесу та набути кращої фізичної форми. bodykey від NUTRILITE є по-справжньому унікальною й ефективною програмою зниження ваги, оскільки основана на вашому індивідуальному способі життя та генетичній схильності, що робить її надзвичайно дієвим способом знизити вагу і почуватися краще.

Ви розпочинаєте програму bodykey від NUTRILITE з проходження генетичного тесту. Результати вашого генетичного тесту обробляються у надійний і безпечний спосіб за цілковитої конфіденційності. Потім ви відповідаєте на запитання щодо свого способу життя, рівня фізичної підготовки та уподобань у їжі.

Після цього фахівці bodykey від NUTRILITE розробляють особисто для вас План харчування та фізичних вправ, пристосований до ваших індивідуальних потреб.
А оскільки цей план повністю підлаштований до ваших особистих уподобань, ви по-справжньому насолоджуватиметесь рекомендованими рецептами і стравами зі свого Плану харчування, водночас ефективно втрачаючи вагу.

План фізичних вправ також враховує результати вашого генетичного тесту та індивідуальний рівень фізичної підготовки.
Він включає види фізичної діяльності, які подобаються вам, що допомагатиме залишатись активними та тренуватись достатньо, аби результативно знижувати вагу. На своєму шляху до оптимальної ваги ви одержуватимете підтримку від Мій онлайн-тренер bodykey, яка мотивуватиме вас і допоможе не схибити зі шляху, виконуючи свій План харчування та фізичних вправ.

І звичайно, щойно ви схуднете, зберегти оптимальну вагу на довгі роки є не менш важливим завданням. Саме тому програма bodykey від NUTRILITE також зосереджується на управлінні вагою. Тож більше жодних дієт з ефектом «йо-йо» – із bodykey від NUTRILITE ви зможете не лише досягти оптимальної ваги, а й розраховувати на довгостроковий успіх.

Спеціально розроблені продукти bodykey також є важливою складовою вашого раціону. Замість одного зі звичайних прийомів їжі ви можете щодня їсти кремові мікси або батончики на власний вибір у рамках свого Плану харчування та фізичних вправ. Ці продукти є не лише простими і зручними для приготування, а й також надзвичайно смачними. Окрім цього, ми порекомендуємо вам відповідні дієтичні добавки, щоб оптимізувати і підтримати процес зниження ваги.

Програма bodykey від NUTRILITE™ була розроблена командою науковців-дослідників, дієтологів і фітнес-тренерів у співпраці з Інститутом здоров’я Nutrilite та Amway.
Наші фахівці володіють безміром знань та досвідом у галузі збалансованого харчування, фітнесу, здоров’я та доброго самопочуття. Вони будуть мотивувати вас протягом усієї програми, прагнучи допомогти вам досягти й утримати здорову вагу на довгий час. Навіщо чекати? Реєструйтесь просто зараз, щоб розпочати програму bodykey від NUTRILITE™, – ви лише за кілька кроків від того, щоб зробити свою оптимальну вагу реальністю.

За докладнішою інформацією про Amway та повний асортимент продукції компанії, будь ласка, звертайтесь на http://www.amway.ua